Scroll
 • ENGLISH
 • РУССКИЙ
FacebookTwitterInstagramLinkedIn

Условия Использования

WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. “www.alfagrouptour.com” bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

1. TİCARİ MARKALAR, FİKRİ MÜLKİYET, TELİF HAKLARI

www.alfagrouptour.com sitesinin tüm hakları ALFA GROUP TURİZM DANIŞMANLIK İNŞ. SAN. VE TİC.LTD. ŞTİ 'ne aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; 

 • Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz. 
 • Site'den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte "© 2017, www.alfagrouptour.com, Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi eklenmeden kullanılamaz. 
 • Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.

2. KULLANIM KOŞULLARININ DEĞİŞTİRİLMESİ

www.alfagrouptour.com’ un herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.

3. ÜÇÜNCÜ PARTİ SİTELERE VERİLEN BAĞLANTILARA (Linklere) DAİR

www.alfagrouptour.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır.

Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde www.alfagrouptour.com 'un hiçbir kontrolü olmadığı için, www.alfagrouptour.com ‘un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder.

Kullanıcı ayrıca www.alfagrouptour.com ‘un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.

4. KULLANICI BİLGİLERİ HAKKINDA

www.alfagrouptour.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur.

Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

5. HAK ve SORUMLULUKLAR

www.alfagrouptour.com sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.alfagrouptour.com ve sahibi ALFA GROUP TURİZM DANIŞMANLIK İNŞ. SAN. VE TİC.LTD. ŞTİ site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.alfagrouptour.com sitesi ve sahibi ALFA GROUP TURİZM DANIŞMANLIK İNŞ. SAN. VE TİC.LTD. ŞTİ sorumluluk yüklenemez. 

www.alfagrouptour.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma ALFA GROUP TURİZM DANIŞMANLIK İNŞ. SAN. VE TİC.LTD. ŞTİ 'ne aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

 

ПОПУЛЯРНЫЕ РЕГИОНЫ ОТДЫХА

 • NEW YEAR PARTY
 • NEW YEAR PARTY
 • NEW YEAR PARTY
 • Gloria New Year
 • Beach
 • Rixos Premium Belek New Year
 • NEW YEAR PARTY
 • THELANDOFLEGENDS
 • Rixos Beldibi New Year